Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Koncert chóru gospel UnderGrace

20 kwietnia 2018@19:00 - 21:00

KECh Warszawa Zagóra 10
Warszawa,
Description

Dookoła wiosna w całej pełni, a nas rozpiera radość! Nie możemy się doczekać spotkania z Wami na naszym koncercie – przygotowaliśmy dla Was niezwykle różnorodny repertuar – gwarantujemy, że nie będziecie mogli usiedzieć w miejscu! 😉

Do zobaczenia w piątek 20 kwietnia o 19:00 na Zagórnej 10. Wstęp wolny (po koncercie będzie możliwość wsparcia naszego działania dobrowolną cegiełką).

Wykonawcy:
Chór gospel UnderGrace
Kasia Kiklewicz – dyrygent
Justyna Jędrusik – wokal
Natalia Majewska – wokal
Sylwia Sałacińska – instr. klawiszowe
Tomek Duda Toudi – gitara
Roman Czarnecki – bas
Stefan Gawłowski – perkusja

—-
Chór gospel UnderGrace działa w Warszawie od 2014 roku. Tworzą go młodzi ludzie z pasją i chęcią dzielenia z innymi radości śpiewania. Chór wykonuje utwory z nurtu muzyki gospel, łączącym pełne energii brzmienie z głębokim przesłaniem ewangelii. Podczas koncertów chórowi towarzyszy zespół instrumentalny oraz profesjonalni soliści. Muzyka gospel napełnia słuchaczy radością i wyzwala uśmiech. Jest ciepło przyjmowana przez każdą publiczność, zarówno w przestrzeni kościelnej, jak i świeckiej. Chór został założony i jest prowadzony przez Kasię Kiklewicz – młodą wokalistkę i dyrygentkę, absolwentkę dyrygentury chóralnej na UMFC oraz studentkę wokalistyki jazzowej na AM w Katowicach.

Details

Date:
20 kwietnia 2018
Time:
19:00 - 21:00
Wydarzenie Category:
KECh Warszawa Zagóra 10
Warszawa,
+ Google Map