Centrum Chrześcijańskie „RUPTAWA”

Jeżeli szukasz miejsca na zorganizowanie obozu, konferencji, weekendu dla małżeństw lub indywidualnego wypoczynku to być może Ruptawa jest właśnie dla Ciebie

Tym zdaniem chcemy zachęcić wszystkich do zwrócenia uwagi na Ruptawę, miejscowość na południu Polski. W linii prostej 2 kilometry do granicy z Czechami ( 8 km do drogowego przejścia granicznego) Znajduje się tutaj przy Zborze Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan niewielki ośrodek, który służy przede wszystkim aktywnościom  lokalnego Kościoła, ale jest też udostępniany innym Ewangelicznym wspólnotom. Ośrodek pierwotnie zbudowany na bazie istniejącego tam wcześniej  gospodarstwa rolnego, lecz później rozbudowanego na potrzeby lokalnego Kościoła, obozów a później również Szkoły biblijnej. Na chwilę obecną dysponujemy dwunastoma pokojami (co daje ok. 35 miejsc noclegowych) kuchnią, jadalnią (na ok. 50 osób) kawiarenką (miejsce do spędzania wolnego czasu).

Na zewnątrz altana z grillem, wokoło budynku stoliki, stół do tenisa, trampolina, boisko,  kosze do koszykówki i wkoło sporo zieleni. Dodatkowych szczegółów można dowiedzieć się z załączonej prezentacji Power point oraz na stronie www.ruptawa.eu  Całej prawdy o Ruptawie można dowiedzieć się w czasie pierwszej u nas wizyty do której szczerze zachęcamy.

Fotogaleria

Kontakt

Centrum Chrześcijańskie RUPTAWA
ul. Chełmońskiego 5
44-337 Jastrzębie – Zdrój

tel. 696-871-999 – pastor Andrzej Karzełek
email: osrodekruptawa@gmail.com
www.kechjastrzebie.org