Ośrodek Chrześcijański w Kunowie

Chrześcijański ośrodek wypoczynkowo-wczasowy zlokalizowany jest nad jeziorem Kunów, tuż obok rekreacyjnej miejscowości Firlej, około 43 km od Lublina jadąc przez Lubartów (droga nr 19). Od wielu lat organizowane są tu obozy- zarówno dziecięce, młodzieżowe, jak i rodzinne.

Na obszarze kilku hektarów znajdziemy tu między innymi ‘stodołę’, mieszczącą kaplicę, klub młodzieżowy, pokój szkółkowy oraz 6 pokoi sypialnych. Na terenie ośrodka znajdują się dwa murowane domki, które pomieszczą po 16 osób każdy (po cztery 4-osobowe pokoje + toaleta). Na miejscu zapewnione są materace, śpiwory, poduszki, koce i poszwy.

Jedną z atrakcji jest graniczące z ośrodkiem jezioro Kunów z piaszczystą plażą. Podczas obozów można korzystać z łódek i kanadyjki. W pobliskim turystycznym miasteczku Firlej znajduje się jezioro o tej samej nazwie. W oddzielnym budynku mieści się kuchnia, łazienka, ubikacje oraz pomieszczenie gospodarcze. Wielką osobliwość stanowi weranda, umożliwiająca spożywanie posiłków na wolnym powietrzu.

Znajdziemy tu również trawiaste boiska (do piłki nożnej i siatkówki), a także kosz, stół do tenisa stołowego oraz stół do piłkarzyków. W magazynku sportowym znajduje się sprzęt, który umożliwi uprawianie takich dyscyplin sportowych jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis stołowy, beachball, baseball, krykiet, badminton. Dużo wolnej przestrzeni umożliwia rozbicie namiotów czy zaparkowanie przyczepą campingową. Nieopodal znajduje się las oraz rozległe pola i łąki, stanowiące świetną przestrzeń do długich spacerów czy gier terenowych.

Fotogaleria

Kontakt

Ośrodek Chrześcijański w Kunowie

tel. 660 754 638 – pastor Jacek Duda
email: jacek_duda@poczta.onet.pl